Haftanın Haberleri | FMCG Video Bülten-7
   12/26/2011 12:00:00 AM

Haftanın Haberleri | FMCG Video Bülten-7

19-25 Aralık haftasında öne çıkan FMCG sektörü haberlerini sizler için derledik. Ekonomi haberleri ile başlayan ve perakendeci firmaların açılış ve etkinlik haberleri ile devam eden video bültenimizde, son olarak üretici firmalardaki gelişmeleri içeren bilgiler yer alıyor.

Ardaş'ın 21 mağazasını Tesco Kipa'ya devretmesi ve bunun etkilerini önümüzdeki günlerde şirketin CEO'su Turan Özbahçeci ile gerçekleştireceğimiz özel bir röportaj ile sizinle paylaşıyor olacağız.

Bunun dışında kalan haftanın FMCG haberleri ise şöyle; Kayıtdışına yakın markaj / Kartepe Perakende zirvesi sonuç bildirgesi açıklandı / İstanbul PERDER ailesi büyüyor / Uyum Gıda 45. şubesini açtı / Happy Center'dan yeni yatırım / Özhan Marketler Zinciri 26. şubesini Doğuşpark’ta açtı / Burda Market'in yeni şubesi hizmete girdi / Yunus Marketler Zinciri 46 şubeye ulaştı / Gürmar & Sensodyne Ağaçlandırma Projesi kapsamında 1000 fidan dikildi / Akdeniz’in farklı marketi 1e1'de büyük buluşma  / Selva, ihracatta yüzde 30 büyüme hedefliyor / Ofçay'ın yeni ürünü Yenisene marketlerde / Satınalma Odası'nda Gürmar'ı ağırladık.

Haftanın FMCG Haberleri | Video Bülten, Parex'in katkılarıyla hazırlanıyor.

Firma Bilgileri

Tel:

Web:

Firma Tanıtımı: Tıklayınız

Perakende Bülten: Tıklayınız

x