Esas 10 Burda birbirinden keyifli etkinliklerle kapılarını açtı
   11/13/2018 12:00:00 AM

Esas 10 Burda birbirinden keyifli etkinliklerle kapılarını açtı

Bölgenin yeni yaşam ve buluşma merkezi Esas 10 Burda AVM, birbirinden keyifli etkinliklerle ziyaretçilerini karşıladı.

14-15-16-17-18 Kasım tarihlerinde gün boyunca süren etkinlikler ile Esas 10 Burda AVM, Balıkesirlilere şölen gibi anlar sundu.
 
Modaya yön veren markaları, her damak zevkine hitap eden lezzet seçenekleri, keyifli sohbetlere ev sahipliği yapacak kafeleri, eğlenceli etkinlikleri ile Balıkesir’in yeni yaşam ve buluşma merkezi Esas 10 Burda AVM, açılışında ziyaretçilerini eğlenceli ve unutulmaz anlarla karşıladı.
 
Balıkesirlilere yepyeni bir alışveriş ve eğlence deneyimi sunacak olan Esas 10 Burda AVM, muhteşem sirk korteji, top cambazları, sihirbaz şov, animasyon ekipleri, karikatür sanatı, ebru sanatı, cam üfleme sanatı, hat sanatı, canlı heykeller, maskot bando gösterileri ve simitten, pamuk şekerine, patlamış mısırdan çubukta patatese kadar pek çok ikramı şölen havasında ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Esas 10 Burda AVM, 14 Kasım-14 Ocak tarihleri arasında ziyaretçilerini Türkiye’nin ilk Balmumu Heykel Müzesi ile Türk ve dünya tarihinde yer etmiş geçmişten bugüne sanat, bilim, spor ve siyaset dünyasının tarihi ve kültürel kahramanları ile buluşturacak. Minik ziyaretçiler, ellerini boyayarak kendileri için özel hazırlanan duvar panosunda açılışa izlerini bıraktılar. 

Esas 10 Burda AVM,  eğlenceli ve keyif dolu programa ortak olmak isteyen tüm Balıkesirlileri davet etti.
 

Firma Bilgileri

GAZİOSMANPAŞA MAH. 381 Sok. No:3 ALTIEYLÜL/BALIKESİR

Tel: +90 266 266 10 10

Web: http://www.10burda.com/

Firma Videoları: Tıklayınız

Perakende Bülten: Tıklayınız

x