İstanbul Perder'de Yeni Dönem
   6/24/2010 12:00:00 AM

İstanbul Perder'de Yeni Dönem

İstanbul Perder'in Yeni Başkanı ve Mopaş Marketçilik Genel Müdürü Reşat Narman derneğin yeni dönemine ilişkin ilk açıklamasını Perakende.TV'ye yaptı.

Basın bülteni

İstanbul PEDER'in 3'üncü Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa MOPAŞ Genel Müdürü (H.Mustafa) Reşat Narman seçildi.

İstanbul PERDER 3'üncü Olağan Genel Kurul'u 5 Haziran 2010 tarihinde dernek merkezinde yapıldı. Genel Kurula Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Şeref Songör, İstanbul Perder Kurucu Başkanı Erdal Tüfekçi, Bursa PERDER Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özhan, basın mensupları ve İstanbul PERDER üyeleri katıldı.

3'üncü dönem dernek başkanlığına, PERDER kurucu üyelerinden ve iki dönem Yönetim Kurulu Üyesi olan MOPAŞ Genel Müdürü (H.Mustafa) Reşat Narman oybirliğiyle seçildi. Yönetim Kurulu üyeliğine ise, Mahmut Kara, Ali Akyüz, Turan Özbahçeci Cemal Özen, Selamet Aygün, İlhan Şimşek, İsa Albayrak, Zeki Paşalı, İhsan Biçen ve İhsan Korkmaz oy birliğiyle seçilmiştir.

Genel Kurulda konuşma yapan Reşat Narman, kurucu başkan Erdal Tüfekçi'nin ve ikinci başkan Turan Özbahçeci'nin sürekli çıtayı yükseğe taşıdıklarını belirterek şöyle devam etti : "Erdal Bey birleştirici, toparlayıcı rolüyle yeni kurulan derneğimizin ilk dönemlerini başarıyla geçirmesini sağladı. Turan Bey de dinamik, proje odaklı çalışmalarıyla bu başarının devamını sağladı. Biz de, bu sorumluluğu aldığımız andan itibaren PERDER'i ve sektörü daha iyi yelere taşımak için çalışmalarımıza ara vermeden hızla devam edeceğiz. Derneğimiz kurulduğu günden bu güne birlikteliğin gücüyle önemli gelişmeler kaydetti. Başarının devamı için siz değerli üyelerimizin fikirlerine, yardım ve desteğine her zaman ihtiyacımız olacak.. Gelecekte hem PERDER'i hem de sektörü daha iyi yerlerde göreceğimize inanıyorum." Dedi.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Şeref Songör, yeni görevinden dolayı Narman'ı kutlayarak gündemdeki konulara değindi. Hayat Kimya İş Geliştirme Direktörü Erdal Tüfekçi, perakende sektörünün gelişim tablosuyla ilgili bilgiler paylaştı. İstanbul PERDER 2'nci Dönem Başkanı Turan Özbahçeci de, başkanlığı döneminde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

PERDER kurulduğu günden beri sektörün ve üyelerinin gelişimi için yoğun faaliyetler yürütmüştür. Yürütülen bu başarılı çalışmalar, bugüne kadar gerek başkanların, gerek yönetim kurulu üyelerinin ve çalışanlarımızın üstün gayret ve çabalarıyla olmuştur. Bunun sonucu olarak İstanbul PERDER üyeleri 4 yıl içerisinde sektör büyümesinin çok üzerinde başarı sağlayarak, şu an; 46 üye, 725 şube, 15.500'ün üzerinde personeliyle 80 bin m2 lik bir alanda tüketicilerine hizmet vererek her geçen gün büyüyen başarılı bir sivil toplum kuruluşu olmuştur.

Firma Bilgileri

RÜZGARLIBAHÇE MAH. SELVİ SOK. NO:6 K: 6 BEYKOZ İSTANBUL

Tel: +90 216 5376308-09

Web: www.tpdf.org

Firma Videoları: Tıklayınız

Perakende Bülten: Tıklayınız

x