Algida Oyunları coşkulu performanslara sahne oldu
   5/11/2018 12:00:00 AM

Algida Oyunları coşkulu performanslara sahne oldu

Sektördeki motivasyonu artırmak amacıyla Algida ve Pin Grup tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen Algida Oyunları, 3 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul Event Garden’da gerçekleşti.

Gelenekselleşen Algida Oyunları’nda bu yıl 300’ün üzerinde katılımcı yer aldı. Etkinlikte geçtiğimiz yıl Hakmar birinci, Çağrı Market ikinci, Furpa Market ise üçüncü olmuştu. Nebil Evren’in sunuculuğunu üstlendiği etkinlik, bu yıl Bilgi Yarışması ile başladı. Ardından Survivor, Olimpiyat ve Mantık parkurlarıyla devam etti. Katılımcıların centilmence mücadelelerine sahne olan oyunlar, heyecan ve macerayı bir arada yaşattı.
 
BİÇEN ŞAMPİYONLUĞU GÖĞÜSLEDİ
 
Takımların 4 farklı kategoride 10 oyunla yer aldıkları parkurlar devam ederken, tüm katılımcılar mangal keyfiyle dostluklarını pekiştirme fırsatı buldular. Etkinliğin bu yılki şampiyonu Biçen Market olurken, ikinciliği Gökkuşağı, üçüncülüğü ise Özhan Market elde etti.
 
Algida Türkiye Yerel Zincirler Kanal Müdürü Mert Turgut, geçen senenin heyecanıyla bu sene takımların daha hazırlıklı ve motive olarak oyunlara katıldığını açıklarken yarışmaların oldukça keyifli geçtiğini belirtti. Pin Grup Kurucusu Ergün Güler ise, Algida Oyunları’nın sektörde benzeri olmayan bir organizasyon olduğunu ve bu doğrultuda bütün yerel zincirlerin etkinliğe katılması gerektiğinin altını çizdi. Güler, Algida Oyunları’nın şirketlerin çalışanları için düzenlemek istedikleri motivasyon etkinliklerine verimli bir alternatif oluşturduğunu belirterek Algida’ya teşekkürlerini sundu.
 
Algida Oyunları, önümüzdeki yıl da sektörü eğlence ve dinamizm dolu atmosferinde bir araya getirmeye devam edecek.

Firma Bilgileri

KÜÇÜKBAKKALKÖY MH SELVİLİ SK NO:4/22 ATAŞEHİR ISTANBUL TURKIYE

Tel: +90 216 2911570

Web: www.pin.com.tr

Firma Videoları: Tıklayınız

Perakende Bülten: Tıklayınız

x