Satış, sanat ve spor dünyası TALKS etkinliğinde bir araya geldi
   3/14/2019 12:00:00 AM

Satış, sanat ve spor dünyası TALKS etkinliğinde bir araya geldi

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin buluştuğu, satış dünyasını bir araya getiren Sales Network; özel oturumları, renkli atmosferi ve üst düzey konuşmacıların katılımıyla TALKS etkinliğini gerçekleştirdi.

Etkinliğin bünyesinde Türkiye’de bir ilke imza atılarak, Best of Sales Awards (BoSA) ile satış dünyası ödüllendirildi. Yine etkinlikte düzenlenen CSO Summit’te Pegasus Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk, Unilever Başkan Yardımcısı Ali Fuat Orhonoğlu, Nestle Satış Genel Müdürü Erdem Çakır ve N11 Genel Müdür Yardımcısı Örpen Koçak ‘Gençlik’, ‘Kadının Güçlenmesi’ ve ‘Dijitalleşme’ konu başlıklarında dinleyicilerle görüşlerini paylaştı.
 
Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin satış profesyonelleri, Sales Network tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen TALKS etkinliğinde buluştu. 07 Mart 2019 Perşembe günü Uniq İstanbul’da düzenlenen etkinlikte farklı sektörlerden satış dünyasının çok sayıda temsilcisi bir araya geldi. Etkinlikte katılımcılar Pegasus Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk, Unilever Başkan Yardımcısı Ali Fuat Orhonoğlu, Nestle Satış Genel Müdürü Erdem Çakır, N11 Genel Müdür Yardımcısı Örpen Koçak, oyuncu Dolunay Soysert, yönetmen Murat Şeker, Yazar Mümin Sekman, Moneye Kurucu Başkanı Özlem Denizmen, Yanındayız Derneği Başkanı Nur Ger ve Milli Sporcu Sümeyye Boyacı’nın da aralarında yer aldığı pek çok değerli ismi dinleme fırsatı yakaladı.

Etkinlikte şirketlerin satış departmanlarında kadın ve erkek dengesini sağlamak amacıyla kurulan Women in Sales (WiS) platformunun lansmanı yapıldı. Sales Network Kurucusu Ergün Güler ve Pegasus Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk’ün eş başkanlığında kurulan WiS platformu satış bölümlerinde kadın-erkek dengesini sağlamak amacıyla hizmet verecek. Etkinlikte platformun yaptığı ‘Denge Anketi Sonuçları’ da paylaşıldı. Platformun eş başkanı olan Pegasus Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk iş dünyasında kadın-erkek dengesinin önemine değinerek, sadece erkeğin olduğu bir çalışma ortamının tek başına yeterli olmadığına dikkat çekti. Platform olarak yapacakları çalışmalar hakkında bilgi veren Öztürk, iş hayatında kadınların rollerine değindi.

Best of Sales Awards (BoSA) ödülleri sahiplerini buldu
Türkiye’de bir ilke imza atılarak, TALKS kapsamında düzenlenen Best of Sales Awards (BoSA) ile satış dünyası temsilcileri ödüllendirildi. 11 kategoride ödüller sahiplerini buldu.
 
İşte Ödül Alan Markalar ve İsimler:
Sales Network Yılın Mevcut Kanallarda Büyüme Ödülü: FLO
Sales Network Yılın Yeni Kanal Geliştirme Ödülü: Bel Group
Sales Network Yılın Sıra dışı Satış Performansı Ödülü: Kidzania
Sales Network Müşteri Deneyimi Ödülü: Reckitt Benckiser
Sales Network Yılın Satış İnovasyonu Ödülü: Unilever
Sales Network Yılın Teknoloji Uygulaması Ödülü: Bayer
Sales Network Yılın Satış Mesleğine Katkı Ödülü: Loreal
Sales Network Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü: Lila Group
Sales Network Yılın Lideri Ödülü: Ali Fuat Orhonoğlu
Sales Network Yılın Lideri Ödülü: Güliz Öztürk
Sales Network Yaşam Boyu Onur Ödülü: Erdem Çakır

Firma Bilgileri

KÜÇÜKBAKKALKÖY MH SELVİLİ SK NO:4/22 ATAŞEHİR ISTANBUL TURKIYE

Tel: +90 216 2911570

Web: www.pin.com.tr

Firma Videoları: Tıklayınız

Perakende Bülten: Tıklayınız

x